صنایع کیمیا پلیمر عماد

تولید روغن دی اُ پی کیمیا پلیمر عماد

تولید روغن دی اُ پی

شرکت کیمیا پلیمر عماد علاوه بر تولید انواع گرانول، تولید روغن دی اُ پی را نیز آغاز کرده است. این روغن دارای ویژگی‌هایی مانند شفافیت، بی رنگی و بوی بسیار خفیف است و نسبت به سایر پلستی سایزرهای موجود از قیمت بهتری برخوردار می‌باشد. بخشیدن خاصیت انعطاف پذیری بیشتر به گرانول‌های پی وی سی اصلی‌ترین کاربرد روغن دی اُ پی است و شما برای آگاهی از قیمت روغن دی اُ پی می‌بایست با ما تماس بگیرید.

 


کاربرد روغن دی اُ پی

به منظور استفاده از انواع گرانول‌ رنگی یا گرانول مشکی بازیافتی بایستی این مواد را ذوب ‌کنند تا بتوانند آن‌ها را به شکل دلخواه در بیاورند و افزایش خاصیت شکل پذیری و انعطاف به گرانول پی وی سی مهمترین کاربرد روغن دی اُ پی به شمار می‌رود و شرکت ما به همین منظور تولید روغن دی اُ پی را در دستور کار خود قرار داده است. این روغن که یکی از پرمصرف‌ترین پلستی سایزرها در صنایع پلیمری به ویژه در پردازش پلاستیک محسوب می شود، استفاده از آن دارای مزایایی چون مقاومت بالا در مقابل آب، اشعه، سرما و همچنین افزایش بهره‌وری محصول نهایی می‌باشد. کارشناسان واحد فروش شرکت کیمیا پلیمر عماد به منظور ارائه اطلاعات دقیق و کامل از کاربرد روغن دی اُ پی و نحوه و زمان اضافه کردن آن برای پردازش گرانول و پلاستیک، آماده پاسخگویی به سوالات شما کارفرمایان محترم هستند.

 


قیمت روغن دی اُ پی

نگهداری و جا به جایی روغن دی اُ پی مستلزم رعایت شرایط خاصی است زیرا استنشاق بخار این محصول در دماهای بالا می‌تواند برای سلامت افراد خطر آفرین باشد و حین کار با آن باید از عینک، لباس و دستکش غیرقابل نفوذ استفاده کرد. با این وجود تعیین قیمت روغن دی اُ پی به موارد و عوامل زیادی بستگی دارد اما به طور کلی این روغن در دسته افزودنی‌های مقرون به صرفه و اقتصادی شناخته می‌شود. با این حال واحد بازرگانی و اقتصادی شرکت کیمیا پلیمر عماد به منظور رفاه حال شما مشتریان عزیز، قیمت روغن دی اُ پی را بسیار ارزان و با کمترین میزان سود برای مجموعه در نظر گرفته است که بتواند بنابر اهداف راهبردی تعیین شده به میزان زیادی از تقاضای موجود در بازار کشور را پاسخ دهد. برای ثبت سفارش و آگاهی از قیمت روغن دی اُ پی می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

کیمیا پلیمر عماد
  • آدرس

    قم، شهرک صنعتی شکوهیه فاز دو، بلوار همت، همت ۶، پلاک ۱۲۷۴

  • تلفن

    33342341025 , 33342342025

صنایع کیمیا پلیمر عماد متشکل از کادری مجرب و با سابقه‌ای درخشان، انواع گرانول‌ پی وی سی برای تولید شیلنگ، کابل، کفش، صندل، تزریق پی وی سی، روغن دی اُ پی و ... را با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه می‌نماید.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد صنایع کیمیا پلیمر عماد محفوظ می‌باشد.
طراحی وب