واحد‌های کیمیا پلیمر عماد

صنایع کیمیا پلیمر عماد از واحدهای مختلفی مانند واحد تولید، آزمایشگاه، کنترل کیفیت، بازرگانی و فروش تشکیل شده است. لازم به ذکر است که تمامی این واحدها برای تحقق اهداف مجموعه به صورت کاملاً هماهنگ با یکدیگر فعالیت می‌کنند تا علاوه بر تحقق توسعه روز افزون و ارتقا سطح کیفی محصولات، بتوانند رضایت شما مشتریان و کارفرمایان عزیز را بیش از پیش به خود جلب کنند. واحدهای گوناگون مجموعه ما متشکل از کادری مجرب و کارآزموده بوده و با ارائه بهترین محصولات و خدمات تا کنون توانسته اعتماد طیف وسیعی از مشتریان را به خود جلب کند. برای آگاهی از نوع فعالیت و وظیفه هر واحد می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس گرفته تا در این زمینه شما را راهنمایی نمایند.

واحد آزمایشگاه

از ضایعات پلاستیکی به عنوان مواد اولیه جهت تولید انواع گرانول استفاده می‌شود اما میزان خلوص این ماده در تولید گرانول اهمیت بسزایی دارد به همین علت نیز واحد آزمایشگاه کیمیا پلیمر عماد برای سنجش میزان خلوص و سطح کیفی این ضایعات پلاستیکی ایجاد شده است، البته مقدار استفاده از هر ماده اولیه برای تولید انواع محصولات نیز در آزمایشگاه و با استفاده از دستگاه های مدرن و نوین اندازه گیری و تعیین می‌شود.

واحد تولید

فرایند ساخت و تهیه محصولاتی چون، گرانول مشکی بازیافتی، صندل، زیره کفش، گرانول شیلنگ، روغن دی او پی و ... در واحدی بع نام واحد تولید صورت می‌پذیرد، بنابراین می‌توان از واحد تولید به عنوان مهمترین بخش صنایع کیمیا پلیمر عماد یاد کرد. شایان به ذکر است که در این قسمت کلیه محصولات با تکیه بر ماشین آلات صنعتی مدرن و نیروی کار متخصص، مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی تولید می شود.

واحد کنترل کیفیت

به منظور آزمایش و تطبیق محصولات تولید شده با استانداردهای اخذ شده توسط صنایع کیمیا پلیمر عماد، بخشی به نام واحد کنترل کیفیت یا همان آزمایشگاه کنترل کیفیت راه اندازی شده است. پرسنل این واحد به بررسی کیفیت هر محصول با انجام عملیاتی مانند نمونه‌ گیری، آزمون و اندازه گیری میزان تطابق نمونه با معیارهای فنی لازم انجام می‌شود که نتیجه‌ی آن  به کل محصولات تولیدی تعمیم داده خواهد شد.

واحد بازرگانی

چگونگی فعالیت های اقتصادی هر مجموعه‌ای می‌تواند باعث رشد، پویایی و بهبود فرایند تولید، عرضه و سوددهی گردد، بنابراین می‌توان از واحد بازرگانی به عنوان قلب تپنده و عضوی مهم از صنایع کیمیا پلیمر عماد یاد کرد. کارمندان حاضر در این بخش با شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای موجود، سعی در تنظیم یک برنامه اقتصادی مدون برای تولید کننده و مصرف کننده دارند تا کلیه قراردادها بتوانند سود خوبی را برای طرفین به همراه داشته باشند.

برای ارتباط و آگاهی از نوع فعالیت و وظیفه هر واحد می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس گرفته تا در این زمینه شما را راهنمایی نمایند..

 
کیمیا پلیمر عماد
  • آدرس

    قم، شهرک صنعتی شکوهیه فاز دو، بلوار همت، همت ۶، پلاک ۱۲۷۴

  • تلفن

    33342341025 , 33342342025

صنایع کیمیا پلیمر عماد متشکل از کادری مجرب و با سابقه‌ای درخشان، انواع گرانول‌ پی وی سی برای تولید شیلنگ، کابل، کفش، صندل، تزریق پی وی سی، روغن دی اُ پی و ... را با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه می‌نماید.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد صنایع کیمیا پلیمر عماد محفوظ می‌باشد.
طراحی وب