کیمیا پلیرم عماد تولید کننده کامپاندهای نرم و سخت

کیفیت کیمیاست

ارائه دهنده خدمات مشاوره در صنعت PVC

فرصت‌های شغلی

صنایع کیمیا پلیمر عماد به منظور تکمیل کادر مجرب و متخصص خود همواره به دنبال جذب نیروهای با تجربه و کارآزموده برای همکاری در واحدهای مختلف می‌باشد. بدین منظور از شما عزیزانی که دارای تجربه و رزومه مرتبط با محور فعالیت‌های صنایع ما هستید، دعوت می‌شود تا به خانواده بزرگ با بپیوندید و ما را در جهت دستیابی و تحقق اهداف راهبردی و سیاست‌های اجرایی این مجموعه یاری کنید تا علاوه بر تولید محصولات با کیفیت بتوانیم گامی در جهت کار آفرینی نیز برداریم.

کار در کنار پرسنل متخصص و با انگیزه از محورهای مهم فعالیت در مجموعه ما به شمار می‌رود، پس اگر شما یکی از افراد  با انگیزه و دارای تخصص مرتبط هستید، خواهشمندیم با آگاهی از فرصت های شغلی مورد نیاز، برای فرستادن رزومه خود اقدام کنید. در صورت تایید در اسرع وقت برای انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

انتخاب فایل
Size limit for each file is 5.00 MB
  کیمیا پلیمر عماد

  صنایع کیمیا پلیمر عماد متشکل از کادری مجرب و با سابقه‌ای درخشان، انواع گرانول‌ پی وی سی برای تولید شیلنگ، کابل، کفش، صندل، تزریق پی وی سی، روغن دی اُ پی و ... را با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه می‌نماید.

  • نشانی:

   قم، شهرک صنعتی شکوهیه فاز دو، بلوار همت، همت ۶، پلاک ۱۲۷۴

  • تلفن تماس:

   33342341025

  • تلفن تماس:

   33342342025

  © تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد صنایع کیمیا پلیمر عماد محفوظ می‌باشد.