کیمیا پلیرم عماد تولید کننده کامپاندهای نرم و سخت

کیفیت کیمیاست

ارائه دهنده خدمات مشاوره در صنعت PVC

مقالات کیمیا پلیمر عماد

تولید روغن دی اُ پی کیمیا پلیمر عماد

تولید روغن دی اُ پی

شرکت کیمیا پلیمر عماد علاوه بر تولید انواع گرانول، تولید روغن دی اُ پی را نیز آغاز کرده است. این روغن دارای ویژگی‌هایی مانند شفافیت، بی رنگی و بوی بسیار خفیف است و نسبت به سایر پلستی سایزرهای موجود از قیمت بهتری برخوردار می‌باشد. بخشیدن خاصیت انعطاف پذیری بیشتر به گرانول‌های پی وی سی اصلی‌ترین کاربرد روغن دی اُ پی است و شما برای آگاهی از قیمت روغن دی اُ پی می‌بایست با ما تماس بگیرید.

Continue reading

انواع گرانول کیمیا پلیمر عماد

انواع گرانول

شرکت کیمیا پلیمر عماد با هدف تامین نیاز کشور به گرانول پی وی سی انواع این محصول مانند گرانول رنگی، گرانول مشکی بازیافتی و ... را با بهترین کیفیت به کمک از بازیافت ضایعات پلاستیکی تولید می‌کند. همانطور که می‌دانید انواع گرانول در تولید محصولاتی چون شیلنگ‌ها، زیره کفش، صندل و ... کاربرد دارد و به دلیل آلودگی کمتری که برای محیط زیست ایجاد می‌کند در میان فعالان این حوزه بسیار پرطرفدار است.

Continue reading

کیمیا پلیمر عماد

صنایع کیمیا پلیمر عماد متشکل از کادری مجرب و با سابقه‌ای درخشان، انواع گرانول‌ پی وی سی برای تولید شیلنگ، کابل، کفش، صندل، تزریق پی وی سی، روغن دی اُ پی و ... را با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه می‌نماید.

  • نشانی:

    قم، شهرک صنعتی شکوهیه فاز دو، بلوار همت، همت ۶، پلاک ۱۲۷۴

  • تلفن تماس:

    33342341025

  • تلفن تماس:

    33342342025

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد صنایع کیمیا پلیمر عماد محفوظ می‌باشد.