کیمیا پلیمر عماد، تولید کننده انواع گرانول کامپاند PVC نرم و سخت

با ارائه خدمات مشاوره‌ای در صنعت PVC

مقالات کیمیا پلیمر عماد

تولید روغن دی اُ پی کیمیا پلیمر عماد

تولید روغن دی اُ پی

شرکت کیمیا پلیمر عماد علاوه بر تولید انواع گرانول، تولید روغن دی اُ پی را نیز آغاز کرده است. این روغن دارای ویژگی‌هایی مانند شفافیت، بی رنگی و بوی بسیار خفیف است و نسبت به سایر پلستی سایزرهای موجود از قیمت بهتری برخوردار می‌باشد. بخشیدن خاصیت انعطاف پذیری بیشتر به گرانول‌های پی وی سی اصلی‌ترین کاربرد روغن دی اُ پی است و شما برای آگاهی از قیمت روغن دی اُ پی می‌بایست با ما تماس بگیرید.

Continue reading

تولید گرانول بازیافتی کیمیا پلیمر عماد

تولید گرانول بازیافتی

تولید گرانول بازیافتی از چندین بعد حائز اهمیت است و این ابعاد عبارتند از انگیزه‌های حفاظت از محیط زیست، انگیزه اقتصادی و در نهایت انگیزه صنعتی. بنابراین به دلیل صرفه اقتصادی و سرعت از انواع گرانول در تولید محصولات پلاستیکی متنوع مانند گرانول مشکی بازیافتی استفاده می‌گردد. شرکت کیمیا پلیمر عماد با اطلاع کامل از موارد مصرف گرانول و مزایای استفاده از این ماده، محصولات گوناگونی را به بازار عرضه کرده است.

Continue reading

مقالات دیگر...

 • 1
 • 2
کیمیا پلیمر عماد

صنایع کیمیا پلیمر عماد متشکل از کادری مجرب و با سابقه‌ای درخشان، انواع گرانول‌ پی وی سی برای تولید شیلنگ، کابل، کفش، صندل، تزریق پی وی سی، روغن دی اُ پی و ... را با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه می‌نماید.

 • نشانی:

  قم، شهرک صنعتی شکوهیه فاز دو، بلوار همت، همت ۶، پلاک ۱۲۷۴

 • تلفن تماس:

  33342341025

 • تلفن تماس:

  33342342025

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد صنایع کیمیا پلیمر عماد محفوظ می‌باشد.